Delabie KWC PROFESSIONAL CNTX450W,CONTINA Grab Rail 450 mm
Customersatisfaction - / 10
Product information Delabie KWC PROFESSIONAL CNTX450W,CONTINA Grab Rail 450 mm
KWC PROFESSIONAL Grab rail for wall mounting, stainless steel, surface satin finished, rough polishing for better surface feel, 32 mm pipe diameter, material thickness 1.2 mm, wall distance 82 mm, with two stainless steel covers for hidden mounting, includes stainless steel screws and dowels.
Type 450 mm
Dimensions 528 x 78 x 82 mm (W x H x D).